Akcie

Primoco UAV chce v Rusku provozovat cca 50 bezpilotních letounů a zaměstnat cca 100 lidí

V rozhovoru pro server ihned.cz uvedl jeden ze zakladatelů Primoca a jeho gen. ředitel Ladislav Semetkovský, že firma plánuje do několika let létat v Rusku s 50 bezpilotními letadly a zaměstnávat v zemi 100 lidí. V Rusku začíná Primoco provádět tzv. letecké práce, kdy pro klienta monitoruje se svými letadly ropovody či plynovody. Semetkovský také uvedl, že Primoco chce upsat další akcie na pražské burze, a to cca 10 % firmy za cílovanou částku zhruba 100 mil. Kč. Primoco dříve upsalo 6 % akciového kapitálu za 60 mil. Kč. Má jít o vydání nových akcií firmou a výnos emise má být použit na rozjezd výroby letadel v Písku. Firma si podle Semetkovského nechce brát úvěry či vydávat dluhopisy.

J&T BANKA, privátní banka úspěšných:

Od roku 1998 se staráme o investice a finance těch nejbohatších, těch nejnáročnějších. Individuální přístup a maximální komfort je cítit ve všem, co děláme. Jsme privátní bankou, která klientům pomáhá majetek zhodnotit, ochránit a předat dalším generacím a v neposlední řadě si ho také užít. Učíme se od těch nejlepších a rosteme spolu s našimi klienty.

Vedle komplexních služeb family office a privátního bankovnictví poskytujeme specializované financování v oblasti real estate a podnikových akvizic. Do bankovního holdingu J&T patří kromě české J&T Banky její slovenská pobočka, ruská banka J&T Bank ZAO a banka J&T Bank and Trust se sídlem na Barbadosu.

Více informací na: www.jtbank.cz

Zdroj: Kurzy.cz

Tagy

Související články

Back to top button
Close
Close