Akcie

Změny CECE indexů – Kofola, Stock Spirits

Včera večer byly oznámeny čtvrtletní úpravy regionálního CECE indexu. Fakticky úpravy CECE indexu proběhnou na konci obchodování v pátek 20. března a nové složení bude platit od pondělí 23. března.

Úprava parametrů se z akcií na pražské burze přímo týká akcií Stock Spirits a Kofoly. Akcie Stock Spirits budou nově zařazeny do indexu a naopak z indexu budou vyřazeny akcie Kofoly.

J&T BANKA, privátní banka úspěšných:

Od roku 1998 se staráme o investice a finance těch nejbohatších, těch nejnáročnějších. Individuální přístup a maximální komfort je cítit ve všem, co děláme. Jsme privátní bankou, která klientům pomáhá majetek zhodnotit, ochránit a předat dalším generacím a v neposlední řadě si ho také užít. Učíme se od těch nejlepších a rosteme spolu s našimi klienty.

Vedle komplexních služeb family office a privátního bankovnictví poskytujeme specializované financování v oblasti real estate a podnikových akvizic. Do bankovního holdingu J&T patří kromě české J&T Banky její slovenská pobočka, ruská banka J&T Bank ZAO a banka J&T Bank and Trust se sídlem na Barbadosu.

Více informací na: www.jtbank.cz

Zdroj: Kurzy.cz

Tagy

Související články

Back to top button
Close
Close