Komodity

OPEC zvažuje další snížení produkčních limitů, Rusku to už příliš nevoní

V úterý expertní skupina sdružení OPEC navrhla, aby členové sdružení zvážili další výrazné snížení těžby kvůli zpomalení globální poptávky po ropě v důsledku koronavirové nákazy. Expertní komise navrhuje dále snížit těžbu o 600 tis. až 1 mil. barelů denně od 2Q. Zástupci sdružení těžařů ropy OPEC a Ruska se sejdou v druhé polovině týdne ve Vídni, aby reagovali na poslední vývoj. 

Podle posledních zpráv není zcela jisté, jestli Rusko podpoří snahy OPECu dále snížit své produkční limity a jestli zůstane účastníkem dohody v tomto smyslu.

J&T BANKA, privátní banka úspěšných:

Od roku 1998 se staráme o investice a finance těch nejbohatších, těch nejnáročnějších. Individuální přístup a maximální komfort je cítit ve všem, co děláme. Jsme privátní bankou, která klientům pomáhá majetek zhodnotit, ochránit a předat dalším generacím a v neposlední řadě si ho také užít. Učíme se od těch nejlepších a rosteme spolu s našimi klienty.

Vedle komplexních služeb family office a privátního bankovnictví poskytujeme specializované financování v oblasti real estate a podnikových akvizic. Do bankovního holdingu J&T patří kromě české J&T Banky její slovenská pobočka, ruská banka J&T Bank ZAO a banka J&T Bank and Trust se sídlem na Barbadosu.

Více informací na: www.jtbank.cz

Zdroj: Kurzy.cz

Tagy

Související články

Back to top button
Close
Close