Komodity

Sněmovna přechodně rozšířila pravomoci ČNB

Poslanecká sněmovna včera schválila úpravu zákona o ČNB, která jí umožní obchodovat s cennými papíry na finančních trzích. Nově ČNB bude moci kupovat státní dluhopisy s delší splatností, firemní dluhopisy a problémové úvěry. Další změna nastává v tom, že ČNB bude moci obchodovat kromě bank i s dalším institucemi (pojišťovny, fondy). ČNB si od nových pravomocí slibuje, že jí zlepší možnosti jak stabilizovat finanční systém a dluhopisové trhy. Vůči původnímu vládnímu návrhu poslanci omezili tyto nové pravomoci ČNB časově jen do konce příštího roku.

J&T BANKA, privátní banka úspěšných:

Od roku 1998 se staráme o investice a finance těch nejbohatších, těch nejnáročnějších. Individuální přístup a maximální komfort je cítit ve všem, co děláme. Jsme privátní bankou, která klientům pomáhá majetek zhodnotit, ochránit a předat dalším generacím a v neposlední řadě si ho také užít. Učíme se od těch nejlepších a rosteme spolu s našimi klienty.

Vedle komplexních služeb family office a privátního bankovnictví poskytujeme specializované financování v oblasti real estate a podnikových akvizic. Do bankovního holdingu J&T patří kromě české J&T Banky její slovenská pobočka, ruská banka J&T Bank ZAO a banka J&T Bank and Trust se sídlem na Barbadosu.

Více informací na: www.jtbank.cz

Zdroj: Kurzy.cz

Tagy

Související články

Back to top button
Close
Close