Novinky

Kofola zrekonstruuje nové sídlo, cenu částečně pokryje dotace

Podle ČTK začne společnost Kofola ČeskoSlovensko s rekonstrukcí svého nového sídla v Dolních Vítkovicích v Ostravě, přičemž cena by měla činit 180 mil. Kč. Jde o budovu Nových koupelen, kterou Kofola koupila již v r. 2016, avšak doposud čekala na přidělení dotace pro památkově chráněnou stavbu. Jakou část nákladů na rekonstrukci dotace pokryje, zatím není známo. Podle vyjádření Kofoly se náklady rozdělí do dvou let a neměly by způsobit překročení ročních investičních výdajů Kofoly ve výši cca 500 mil. Kč. Po přestěhování do nového sídla v r. 2022 Kofola vypoví nájem v současném sídle v Ostravě-Porubě. 

J&T BANKA, privátní banka úspěšných:

Od roku 1998 se staráme o investice a finance těch nejbohatších, těch nejnáročnějších. Individuální přístup a maximální komfort je cítit ve všem, co děláme. Jsme privátní bankou, která klientům pomáhá majetek zhodnotit, ochránit a předat dalším generacím a v neposlední řadě si ho také užít. Učíme se od těch nejlepších a rosteme spolu s našimi klienty.

Vedle komplexních služeb family office a privátního bankovnictví poskytujeme specializované financování v oblasti real estate a podnikových akvizic. Do bankovního holdingu J&T patří kromě české J&T Banky její slovenská pobočka, ruská banka J&T Bank ZAO a banka J&T Bank and Trust se sídlem na Barbadosu.

Více informací na: www.jtbank.cz

Zdroj: Kurzy.cz

Tagy

Související články

Back to top button
Close
Close