Akcie

O2 CR: Rozhodný den pro 4 Kč/akcii emisního ážia 23. 5.

O2 CR se rozhodla uskutečnit valnou hromadu korespondenčně („per rollam“). Na programu zůstanou stejné body jako k původně plánované valné hromadě (16. 4.), a to například zrušení vlastních akcií či rozdělení zisku včetně výplaty emisního ážia 4 Kč/akcii (1,9% div. výnos). Pro výplatu emisního ážia vychází rozhodný den na 23. 5. (sobota).

Distanční valná hromada má však mírně jiná pravidla, která jsou uvedena na stránkách společnosti. Hlasování bude spuštěno 11. 5. a pro různé body valné hromady bude trvat jinou dobu (do 17. 6. a 2. 7.) s ohledem na nutnost notářského zápisu.

J&T BANKA, privátní banka úspěšných:

Od roku 1998 se staráme o investice a finance těch nejbohatších, těch nejnáročnějších. Individuální přístup a maximální komfort je cítit ve všem, co děláme. Jsme privátní bankou, která klientům pomáhá majetek zhodnotit, ochránit a předat dalším generacím a v neposlední řadě si ho také užít. Učíme se od těch nejlepších a rosteme spolu s našimi klienty.

Vedle komplexních služeb family office a privátního bankovnictví poskytujeme specializované financování v oblasti real estate a podnikových akvizic. Do bankovního holdingu J&T patří kromě české J&T Banky její slovenská pobočka, ruská banka J&T Bank ZAO a banka J&T Bank and Trust se sídlem na Barbadosu.

Více informací na: www.jtbank.cz

Zdroj: Kurzy.cz

Líbil se vám článek - podpořte náš web drobným příspěvkem - klikněte níže na DONATE

Související články

Back to top button